مطالب اینترنتی
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : نویسندهمفیدستان:

9 Tips For Growing A Successful Business

داشتن یک کسب و کار موفق برای همه آنهایی که به دنبال یک شغل رویایی هستند ضروری است اما اینکه چه باید کرد ممکن است مقداری چالش برانگیز باشد.

به گزارش آلامتو و به نقل از بازده؛ امروزه برای ایجاد یک کسب و کار موفق ، لازم است که انعطاف‌پذیری، برنامه‌ریزی خوب و مهارت‌های سازمانی داشته باشید. بسیاری از آدم‌ها یک کسب و کار را با این فکر شروع می‌کنند که کامپیوترشان را روشن یا درها را باز می‌کنند و شروع به درآمدزایی خواهند کرد، و صرفا چیزی که در خواهند یافت این است که پول درآوردن از آنچه آنها فکر می‌کردند بسیار دشوارتر است. شما می‌توانید در ماجراجویی‌های شغلی‌تان با استفاده‌ی درست از وقت و برنامه‌ریزی تمام اقدامات لازم برای رسیدن به موفقیت، از بروز چنین اشتباهی جلوگیری کنید.

در ادامه ۹ توصیه برای ایجاد یک کسب و کار موفق را برایتان می گوییم که حتم داریم می تواند راهگشای شما باشد.

۱. برای ایجاد یک کسب و کار موفق منظم شوید

برای موفق بودن در کسب و کار باید منظم باشید. نظم به شما کمک خواهد کرد کارهای‌تان را به انجام برسانید و به خوبی از کارهایی که قرار است انجام شود آگاهی داشته باشید. یک راه خوب برای انجام این کار این است که هر روز یک فهرست از کارهای انجام شدنی درست کنید. به محض انجام هر کار، آن را در فهرست خط بزنید. این کار شما را مطمئن می‌کند که چیزی را فراموش نکرده‌ باشید و تمام کارهایی را که برای بقای کسب و کارتان ضروری هستند انجام ‌دهید.

۲. یادداشت‌های دقیق بردارید

تمام صاحبان کسب و کارهای موفق یادداشت‌های دقیقی بر می‌دارند. با یادداشت برداری دقیق، متوجه خواهید شد که کسب و کارتان به لحاظ مالی در چه موقعیتی است و با چه چالش‌های بالقوه‌ای روبه‌رو خواهید بود. فقط دانستن همین موضوع به شما فرصت می‌دهد استراتژی‌های غلبه بر آن چالش‌ها را ایجاد کنید.

۳. رقابت‌تان را تحلیل کنید

رقابت بهترین نتایج را به بار می‌آورد. برای موفق بودن، نباید از مطالعه و یادگیری از رقبای‌تان ابایی داشته باشید. به هر حال، ممکن است آنها در حال انجام کار درستی باشند که شما بتوانید برای بیشتر پول درآوردن آن را در کسب و کار خودتان به کار بگیرید.

۴. ریسک‌ها و پاداش‌ها را بشناسید

کلید موفقیت این است که برای رشد کسب و کارتان دست به ریسک‌های حساب شده بزنید. سوال خوبی که می‌توان پرسید این است که “جنبه‌ی منفی آن چیست؟” اگر بتوانید به این سوال پاسخ بدهید، آنوقت متوجه خواهید شد که بدترین شکل قضیه چه خواهد بود. این دانش به شما اجازه می‌دهد دست به آن نوع از ریسک‌های حساب شده‌ای بزنید که می‌توانند موجب به وجود آمدن پاداش‌های فوق‌العاده شوند.

۵. برای ایجاد یک کسب و کار موفق خلاق باشید

همیشه به دنبال راه‌هایی برای بهبود وضع کسب و کارتان و متمایز کردن آن نسبت به کسب و کارهای رقبای‌تان باشید. متوجه باشید که شما همه چیز را نمی‌دانید و از ایده‌های جدید و شیوه‌های جدید در کسب و کارتان استقبال کنید.

۶. به تمرکز ادامه دهید

ضرب‌المثل “گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی” در اینجا کاربرد دارد. فقط چون کسب و کاری راه انداخته‌اید معنایش این نیست که قرار است خیلی زود شروع به پول درآوردن کنید. زمان می‌برد تا مردم آگاه شوند شما که هستید، بنابراین به تمرکز بر روی دستیابی به اهداف کوتاه مدتتان ادامه دهید.

۷. آمادگی فدا کردن را داشته باشید

پیش زمینه‌ی شروع یک کسب و کار سخت کوشی است، اما بعد از آن که درهای‌تان را باز کردید، تازه کارتان شروع می‌شود. در بسیاری از موارد، باید بیشتر از زمانی وقت صرف کنید که در صورت کار کردن برای شخص دیگری صرف می‌کردید. به نوبه‌ی خود، باید چیزهایی را فدا کنید مثل، کمتر وقت گذراندن با خانواده و دوستان برای دستیابی به موفقیت.

۸. خدمات عالی ارائه دهید

کسب و کارهای موفق بسیاری وجود دارند که فراموش می‌کنند فراهم کردن خدمات مشتریان عالی بسیار مهم است. اگر برای مشتریانتان خدمات بهتری فراهم کنید، بار بعد که به چیزی احتیاج داشته باشند به جای مراجعه به رقیب‌تان تمایل بیشتری به خرید از شما نشان خواهند داد.

۹. برای ایجاد یک کسب و کار موفق ثابت قدم باشید

ثبات قدم مولفه‌ی کلیدی کسب درآمد در یک کسب و کار است. شما باید همواره و بی‌وقفه دست به انجام کارهایی بزنید که برای موفقیت‌تان ضروری هستند. این باعث خلق عادت‌های مثبت بلندمدت خواهد شد و در گذر زمان به شما برای کسب درآمد کمک خواهد کرد.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

روش های ایجاد یک کسب و کار موفقداشتن یک کسب و کار موفق برای همه آنهایی که به دنبال یک شغل رویایی هستند ضروری است اما روش های ایجاد یک کسب و کار موفق چیز دانلودمجله اینترنتیداشتن یک کسب و کار موفق برای همه آنهایی که به دنبال یک شغل رویایی هستند ضروری است اما روش های ایجاد یک کسب و کار موفق اطلاعات جامع و …داشتن یک کسب و کار موفق برای همه آنهایی که به دنبال یک شغل رویایی هستند ضروری است اما روش های ایجاد یک کسب و کار موفق پرتال جامع تایاروشهایایجادیککسبوکارموفقروش های ایجاد یک کسب و کار موفقداشتن یک کسب و کار موفق برای همه آنهایی که به دنبال یک ۲۵ خصوصیت مشترک کسب کار موفقکسب و کار موفق های یک کسب و کار کوچک کسب و کار خود ایجاد کنید یک کسب و روش راه اندازی کسب و کار موفق روش راه اندازی کسب و کار موفق کتاب های روش راه اندازی کسب و کار برایان هر یک روش شرکت های بزرگ برای ایجاد تیم های موفق را به یک کسب و کار در ایجاد تیم های موفق پاسخ های درست دست یابند روش چگونه کسب و کار کوچک راه اندازی نماییم؟چگونهکسبوکارکوچکراه شما در راه ایجاد یک کسب و کار موفق یک کسب و کار موفق و لیسانس‌های روش های ایجاد یک کسب و کار موفق خبرهاداشتن یک کسب و کار موفق برای همه آنهایی که به دنبال یک شغل رویایی هستند ضروری است اما دانلود کتاب همه چیز درباره راه اندازی کسب و کار موفق …شروع و راه اندازی یک کسب و کار می تواند راه اندازی یک کسب و کار موفق روش های روش های ایجاد یک کسب و کار موفق › روش های ایجاد یک کسب و کار موفقداشتن یک کسب و کار موفق برای » روش های ایجاد یک کسب و روش های ایجاد یک کسب و کار موفق چیز دانلود › روشهایایجاد داشتن یک کسب و کار موفق برای همه آنهایی که به دنبال یک شغل روش های ایجاد یک کسب و روش های ایجاد یک کسب و کار موفق اطلاعات جامع و مفید از وب › روش های ایجاد یک کسب و کار موفق ۹ برای ایجاد یک کسب و کار موفق ثابت قدم روش های ایجاد یک کسب و کار موفق روش های ایجاد یک کسب و کار موفق روش های ایجاد یک کسب و کار موفق روش های ایجاد یک کسب و کار موفق روش های ایجاد جامعه مجازی برای کسب و روش های ایجاد جامعه مجازی برای کسب و روش های ایجاد جامعه مجازی برای کسب و روش های ایجاد فرهنگ سازمانی هم راستا روش های ایجاد فرهنگ سازمانی هم راستا روش های ایجاد فرهنگ سازمانی هم راستا روش های ایجاد یک کسب و کار موفق روش راه اندازی کسب و کار موفق › روش راه اندازی کسب و کار موفق کتاب های صوتی روش راه اندازی کسب و کار برایان هر یک از ۲۵ خصوصیت مشترک کسب کار موفق › کسب و کار موفق های یک کسب و کار کوچک کسب و کار خود ایجاد کنید یک کسب و روش های ایجاد یک کسب و کار موفق › روش های ایجاد یک کسب و در ادامه ۹ توصیه برای ایجاد یک کسب و کار موفق را برایتان می گوییم کسب و کار موفق در دوران رکود › کسب و کار موفق چنین انگیزه هایی می توانند از طریق پاداش های مالی ایجاد روش گوش و روش های ایجاد یک کسب و کار موفق پرتال جامع تایا › روش های ایجاد یک کسب و کار موفقداشتن یک کسب و کار موفق برای همه روش های ایجاد یک کسب و روش هایی برای موفقیت در کسب و کار › شروع یک کسب و کار موفق برای در کسب و کار خود ایجاد کنید ماه با روش های کارآفرین ها ثروت آفرینان روش های تجربی ایجاد ثروت › صفات آفراد کار آفرین موفق ایرا رنرت قبل از آنکه کسب و کار خود، «آی روش های تجربی ایجاد كسب و كار موفق طرح كسب و كار

مطلب روش های ایجاد یک کسب و کار موفق در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :روش های ایجاد یک کسب و کار موفق
http://mofidestan.ir/%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%db%8c%d8%ac%d8%a7%d8%af-%db%8c%da%a9-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%88%d9%81%d9%82/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نویسنده
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic